Urazy sportowe i kontuzje

Maść na schorzenia układu ruchu Artrolam to najlepsza maść jaka została u Nas wprowadzona do sprzedaży. Nie ma klienta, który nie zachwyciłby się efektami po użyciu tej maści. 

Szczególna uwagę warto zwrócić na fakt, że jest przeznaczona w przypadku: reumatoidalnym zapaleniu stawów, chorobie zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa, silnym bólu kostnym, urazach sportowych, kontuzjach, artrozie oraz reumatyzmie.

Właściwości:

Artrolam maść na schorzenia układu ruchu zawiera w swoim składzie naturalne substancje o mocnym działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym oraz regenerującym. Do składników aktywnych maści należą: wyciąg ze złotego wąsa, z żywokostu, z siedmiopalecznika błotnego (sabelnika), olejek eukaliptusowy oraz mentol. Siedmiopalecznik błotny działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Wykazuje mocne działanie regenerujące na tkankę stawową. Natomiast żywokost lekarski jest stosowany jako środek ściągający, zmiękczający, przeciwzapalny i gojący. Stosowany przy złamaniach przyspiesz wypełnianie się ubytków kostnych. Pobudza rozwój komórek przy ubytkach skórnych.

Urazy sportowe i kontuzje W tej kategorii jest 30 produktów.