Kosmetyki do twarzy W tej kategorii jest 19 produktów.

Podakategorie

 • Przeciwtrądzikowe
 • Demodekoza, Nużyca
 • Maseczki

  Maseczka glinka zwana błękitna, im jaśniejsza postać proszku tym zdrowsza i bogatsza w surowce lecznice. Ta naturalna substancja wydobywana jest w Rosji i Ukrainy. Składniki mineralne glinki są w stanie przenikać do naszych tkanek bardzo głęboko, dzięki czemu, poza skórą, odżywiają także mięśnie, więzadła i kości.

  Właściwości i zastosowanie

  Surowiec ten ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej i kosmetyce. Glinka błękitna słynie ze swojego odżywczego, przeciwzapalnego i regenerującego działania. Dzięki absorbowaniu nadmiaru sebum, toksyn i obumarłych komórek naskórka, kosmetyk ten skutecznie oczyszcza i wygładza cerę. Idealnie sprawdza się w walce z trądzikiem przy czym nie wysusza a pielęgnuję skórę.

   Ma również właściwości odmładzające i zapobiega niedoborom krzemu w organizmie. Ze względu na unikalny skład elektrolitowy i zawartość radu, glinka niebieska ma zdolność pochłaniania toksycznych związków, bakterii i wirusów z naszego organizmu. Poza wzmacnianiem bariery immunologicznej, surowiec ten wspiera proces odnowy komórek, działa tonizująco i przeciwrakowo.

  Co ciekawe, składniki mineralne glinki są w stanie przenikać do naszych tkanek bardzo głęboko, dzięki czemu, poza skórą, odżywiają także mięśnie, więzadła i kości. Zewnętrzne aplikowanie glinki działa leczniczo także w przypadku takich dolegliwości, jak bóle reumatyczne, udar słoneczny, zapalenie krtani, żylaki, zapalenie ucha czy zapalenie zatok. Stosowane kilka razy dziennie okłady na szyję, nogi czy plecy potrafią wyciszyć stan zapalny i spowodować ustąpienie dokuczliwych objawów. Bardzo dobre efekty przynoszą również kąpiele ogólne w ciepłej wodzie z dodatkiem ok. 200 g glinki na wannę. Taki zabieg nie powinien trwać dłużej niż 15 minut. Przeprowadzany regularnie, np. raz w tygodniu, wspiera procesy detoksykacyjne, uzupełnia niedobory mineralne w organizmie i zwalcza różnorodne schorzenia.

 • Kremy przeciwzmarszczkowe
 • Płyny i olejki