Kosmetyki do włosów

Kosmetyki do włosów z Europy wschodniej zdobywają coraz większe uznanie Polaków ze względu na zadowalającą  jakość, naturalny i organiczny skład oraz wysoką skuteczność w działaniu. W sklepie Remedium Natura znajdują się wyselekcjonowane produkty, których działanie zostało potwierdzone.

Wysokogatunkowe kosmetyki dla wszystkich rodzajów włosów

Naturalne kosmetyki do włosów sprzedawane w naszym sklepie charakteryzują się doskonałym składem. Są one oparte na składnikach znanych od stuleci, w pełni naturalnych, a jednocześnie niezwykle skutecznych. Producenci kosmetyków ze wschodu wykorzystują takie skarby natury, jak: nagietek, czosnek, dzika róża, dziegieć, rokitnik, aloes,  brzoza, pokrzywa, korzeń łopianu i wiele innych.

Naturalne kosmetyki do włosów rozwiązują wiele problemów, z którymi borykamy się na co dzień. Znajdziemy tu produkty zapobiegające wypadaniu włosów i stymulujące ich wzrost, preparaty nawilżające włosy lub przeciwnie - chroniące je przed nadmiernych przetłuszczaniem. Wśród nich nie brakuje kosmetyków wzmacniających włosy, chroniących ich kolor, a także zwalczających łupież i zapobiegających jego nawrotom. Dużym zainteresowaniem cieszy się seria Silver Stop, której celem jest zapobieganie siwieniu.

Wybór jedynie wysokogatunkowych, naturalnych składników sprawia, że kosmetyki nie niszczą włosów i nie podrażniają skóry głowy, jak to się niekiedy dzieje w przypadku przepełnionych chemią, popularnych produktów drogeryjnych.

Więcej

Kosmetyki do włosów W tej kategorii jest 15 produktów.