Maści na ból stawów

Na rynku farmaceutycznym istnieje mnóstwo leków, zawierających w swoim składzie wiele aktywnych substancji chemicznych, które mają za zadanie złagodzić ból stawów. Dobrą alternatywą dla tego rodzaju specyfików są kremy oraz maści o organicznym składzie, pochodzące przede wszystkim z Europy Wschodniej. Używając naturalnych preparatów, można mieć pewność, że nie będą one miały negatywnych skutków ubocznych i nie spowodują podrażnień skórnych.

Maści na ból stawów z Europy Wschodniej

Do wyboru pozostaje całe mnóstwo różnorodnych maści i kremów tworzonych na bazie rozmaitych wyciągów z ziół i innych naturalnych składników. Mogą one zawierać między innymi: biszofit, pszczeli jad, węgiel w naturalnej postaci, olej z łopianu czy też tatarak. Maści i kremy z jadem pszczelim działają nie tylko przeciwbólowo i kojąco, ale również przeciwzapalnie. Reszta naturalnych składników znacząco łagodzi natomiast bóle mięśni i stawów.

Łagodny masaż obolałych stawów

Ważne, aby masaż przy udziale maści nie polegał na zbytnim uciskaniu bolących obszarów. Najlepiej nałożyć niewielką ilość produktu na dłoń i okrężnymi ruchami delikatnie wmasować go w wybrane partie ciała.

Maści na ból stawów W tej kategorii jest 12 produktów.