0

MUMIO naturalne czarn

22,00 zł
Netto

regeneracja skóry

Ilość:

Maść Naturalne Mumio stosowana jest wspomagająco przy złamaniach kości, artrozie, stłuczeniach i złamaniach. Także przy egzemach.

Mumio shilajit himalajskie jest substancją o tajemniczej nazwie. Jednak jej właściwości lecznicze znane są już od ponad 5 tysięcy lat. Mumio zawiera od 80 do 330 bioaktywnych związków, mikro i markroelementów oraz witamin. Mumio przyspiesza procesy regeneracji, ma silne właściwości antyoksydacyjne i przeciwbólowe. Ponadto, działa odmładzająco na skórę oraz likwiduje podrażnienia, swędzenie i zaczerwienienia. Mumio wykazuje korzystny wpływ na stan kości. Przyspiesza gojenie się złamań oraz działa wspomagająco w leczeniu osteoporozy. Dzieje się tak dzięki kwasom próchniczym (humusowycm), wśród których dominuje kwas fulwowy. Ma on zdolność pobudzania komórek do syntezowania związków wapnia w układzie kostnym. Dodatkowo, mumio dostarcza podstawowe materiały budulcowe kości tj. wapń i fosfor. Obecne w mumio kwasy humusowe regenerują uszkodzone tkanki dzięki temu, że zwiększają ich ukrwienie oraz powodują wzrost metabolizmu komórkowego.

Działanie: 

- odbudowuje skórę;

- zwalcza krwiaki, siniaki;

- działa na rany przy ukąszeniu owadów;

- likwiduje swędzenie, zaczerwienienia, podrażnienia;

- odmładza i wygładza skórę.

Zalecenia:

- urazy sportowe, kontuzje;

- rany, blizny, owrzodzenia, siniaki;

- oparzenia 1-2 stopnia;

 -ukąszenie owadów;

- odmrożenia.

SKŁAD: woda, mumio oczyszczone, wazelina, gliceryna, olej rycynowy, olej rokitnikowy, witamina A i E, alantoina, carbomer, metylparaben, propylparaben.
Stosowanie: 2 razy dziennie smarować na miejsca problemowe. 

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja składników. Nie stosować na błonie śluzowej.

Opakowanie: tuba 75 ml.

NIE JEST LEKIEM.

Producent: ELIKSIR, Ukraina

Numer w rejestrze KSIoK RK/269227/2010

Kod specjalny

Ostatnie recenzje

chat Komentarze (0)
Brak recenzji użytkowników.

MUMIO naturalne czarn

22,00 zł