0

Bisho-vit żel mineralny

18,00 zł
Netto

płyn usprawniający funkcję stawów 

Ilość:

BISZOFIT POŁTAWSKI (BISHOVIT) wydobywany jest z głębokości 2,4 tysiąca metrów w Regionie Połtawskim na Ukrainie. Jest koncentratem elementów mineralnych, które powstały w wyniku wyparowania wody z Morza Prehistorycznego. Działa kojąco na układ kostny, układ nerwowy, układ krwionośny. Pomaga przy łagodzeniu dolegliwości reumatycznych, bólu stawów i kręgosłupa oraz skurczach mięśni. Nadaje się również do stosowania po ciężkiej pracy fizycznej czy wysiłku sportowym. Przyspiesza procesy regeneracji tkanki łącznej. Działa rozluźniająco, rozkurczowo, regeneruje i ujędrnia skórę, poprawia krążenie.  

Pomaga przy łagodzeniu dolegliwości reumatycznych, bólu stawów i kręgosłupa, oraz skurczach mięsni i żylakach. Nadaje się również do stosowania po ciężkiej pracy fizycznej czy wysiłku sportowym. 

Przyspiesza procesy regeneracji tkanki łącznej.  Działa odprężające i relaksacyjne jako dodatek do kąpieli.

WSKAZANIA:

  • stany pourazowe (zwichnięcia, złamania, stłuczenia, naciągnięcia mięśni, wiązadeł i ścięgien),
  • zwyrodnienie kręgosłupa,
  • bóle kręgosłupa,
  • reumatyczne bóle stawów,
  • zapalenie stawów,
  • zapalenie korzonków nerwowych,
  • bóle mięśni.

Sposób użycia: nanieść na miejsce problemowe 2 razy dziennie, pozostawiając do wchłonięcia. Fenomenalnie nadaje się do masażu rehabilitacyjnego. Używany przez wielu fizjoterapeutów i sportowców.  - poprawia krążenie;

Zastosowanie:

Do kąpieli: 50-100 ml na 100 l wody. Najlepsze efekty – seria 10 kąpieli w odstępach 2-3dni.

Masaż, wcieranie: cienką warstwę wcierać do momentu wchłonięcia, 2 razy dziennie przez 9 dni.

Okłady, kompresy: gazę nasączyć , przyłożyć na bolące miejsce, owinąć folią (niezbyt mocno), zostawić na skórze około 2 godziny, stosować przez 7 dni.

PRZECIWWSKAZANIA W stanie rozcieńczonym może lekko podrażniać śluzówkę oczu, w takim przypadku należy przemyć oczy zimna wodą.

Nie stosować na rany, otwarte żylaki, poparzenia. W przypadku indywidualnej nietolerancji, mogą pojawić się objawy alergii skórnej (zaczerwienienia, swędzenia, wysypka), które mijają po zaprzestaniu stosowania preparatu.

Opakowanie:  500 ml w formie płynu. 

NIE JEST LEKIEM

Kod specjalny

Ostatnie recenzje

chat Komentarze (0)
Brak recenzji użytkowników.

Bisho-vit żel mineralny

18,00 zł