0

Mumio z olejem rokitnikowym

19,00 zł
Netto

pielęgnacja uszkodzonych powierzchni skóry i cery

Ilość:

Olej rokitnikowy ma właściwości regenerujące, przeciwstarzeniowe, ochronne, przeciwbólowe. Znajduje zastosowanie w pielęgnacji skóry suchej, popękanej, dojrzałej, podrażnionej. Wspomaga leczenie blizn pourazowych potrądzikowych, rozstępów, egzem, stanów zapalnych i alergicznych skóry.

Mumio jest silnym biologicznym stymulatorem o wysokim stężeniu mikroelementów i pierwiastków. Zawiera rzadko spotykane witaminę i aminokwasy. Przyspiesza procesy regeneracji w zniszczonych tkankach, ma silne działanie antyoksydacyjne (neutralizuję wolne rodniki).

WSKAZANIA:

- pielęgnacja uszkodzonych powierzchni skóry i cery

- pooperacyjna regeneracja tkanek

- otarcia, odparzenia, odleżyny, odmrożenia, owrzodzenia naczyniowe i metaboliczne)

- rany powierzchniowe i głębokie różnego pochodzenia: chirurgiczne, szarpane, otarcia, odparzenia, odleżyny i wrzody,

-uszkodzenia i rany skóry w szczególności trudno gojące się (miejsca pobrania przeszczepów i rany pooperacyjne, oparzenia pierwszego i drugiego stopnia, odmrożenia, owrzodzenia naczyniowe i metaboliczne)

-ropna wysypka, pourazowe i pooperacyjne blizny. 

Sposób zastosowania: nanieść na podrażnioną skórę albo ranę i pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość, na któryś ze składników.

składniki aktywne: wyciąg z huby brzozowej, propolis, olej rokitnikowy, naturalny olejek drzewa herbacianego, wyciągi z aloesu, rumianku, pokrzywy, dzikiej róży, babki, glistnika, d-pantenol, witaminy A i E

Opakowanie: tuba 75 ml.

NIE JEST LEKIEM.

Kod specjalny

Ostatnie recenzje

chat Komentarze (0)
Brak recenzji użytkowników.

Mumio z olejem rokitnikowym

19,00 zł