0

Silver Stop

63,00 zł
Netto Dostawa w ciągu 1-3 dni

Najskuteczniejszy odsiwiacz do włosów na rynku!

Ilość:

Siwienie włosów stanowi problem dla większości osób chcących jak najdłużej zachować młody wygląd. Naturalny proces utraty koloru włosów polega na mniejszej produkcji barwnika przez melanocyty i do niedawna wydawał się nieodwracalny. Problem ten dotyka osób w każdym wieku, powodując dyskomfort oraz kompleksy.
Wiele młodych osób cierpi na przedwczesne siwienie włosów, które może być spowodowane podwyższonym poziomem stresu lub predyspozycjami genetycznymi.

Płyn na siwe włosy

Odsiwiacze do włosów, czyli płyny na siwe włosy są najskuteczniejszymi sposobami na przywrócenie naturalnego koloru włosów bez ich farbowania. Jednym z najbardziej skutecznych kosmetyków tego typu jest Silver Stop, który wyróżnia się skutecznością na poziomie 98,9% (potwierdzone badaniami). Jest on jednym z najpopularniejszych kosmetyków przywracających naturalny kolor włosów na rynku.

Odsiwiacz Silver Stop przywraca naturalny kolor włosów nie powodując ich koloryzacji. 

Silver Stop likwiduje siwiznę i jednocześnie przywraca młodszy wygląd. Kolejną zaletą dziania płynu Silver Stop jest odżywienie oraz poprawienie kondycji włosów. Odsiwiacz również wspomaga porost, grubość i elastyczność włosów. 

Pierwsze efekty następują już po 2 tygodniach stosowania

Po uzyskaniu naturalnego efektu należy stosować preparat dla utrzymania jego skuteczności tylko raz w tygodniu.

ZASTOSOWANIE Silver Stop:

Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć aby uzyskać efekt piany, następnie nakładać poprzez wacik lub bezpośrednio rękoma. 

Należy użyć taką ilość preparatu aby włosy były wilgotne lecz nie mokre, płyn nanosić na suche włosy, co ważne od ostatniego farbowania musi minąć min. 14 dni. 

Pierwsze zastosowanie płynu to 2 dziennie przez 3 tyg. Można zauważyć już pierwsze efekty stosowania Silver Stop. 

Ze względu na intensywne wchłanianie środka przez cebulki, w pierwszym okresie stosowania zaleca się mycie włosów 1 do 2 razy w tygodniu. W celu poprawy skuteczności płynu wskazane jest naturalne suszenie włosów (ograniczyć stosowanie suszarki),

PRZECIWWSKAZANIA:

Podczas stosowania kuracji nie należy nadużywać alkoholu, mocnej herbaty i kawy. Skuteczność preparatu zmniejsza też nieco palenie tytoniu. Przeprowadzone badania wykazały, że u osób cierpiących na słabą perystaltykę jelit działanie preparatu jest trochę słabsze. 

 

ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

-unikać kontaktu z oczami, w przypadku dostania się preparatu do oczu przemyć je zimną wodą,

-produkt nie jest przeznaczony do brwi, rzęs ani wąsów,

-po zastosowaniu dokładnie umyć dłonie, 

-w przypadku podrażnienia przerwać stosowanie.

SKŁAD INCI: aqua, 2-propanol, gallic acid, grylerine, ammonium chloride, ammonium acetate, tin tetrachloride pentahydrate, sulphur, tween 40, horsetail extract, burdock root extract, perfum.

 

POJEMNOŚĆ: 200ml

Wyłączny importer: Remedium Natura

Kod specjalny

Ostatnie recenzje

chat Komentarze (0)
Brak recenzji użytkowników.

Silver Stop

63,00 zł