0

Bisho-vit żel Połtawski

19,00 zł
Netto

żel usprawniający funkcję stawów 

Ilość:

BISZOFIT POŁTAWSKI (BISHOVIT) wydobywany jest z głębokości 2,4 tysiąca metrów w Regionie Połtawskim na Ukrainie. Jest koncentratem elementów mineralnych, które powstały w wyniku wyparowania wody z Morza Prehistorycznego. Działa kojąco na układ kostny, układ nerwowy, układ krwionośny.

Balsam- żel do masażu o działaniu pobudzającym i regenerującym. Pomaga przywrócić prawidłową pracę mięśni i stawów zakłóconą z powodu nadmiernych obciążeń lub wieku. Posiada właściwości kojące, polecany do masażu w obrębie kręgosłupa, stanach dyskomfortu i przeciążenia mięśni. Balsam zapewnia długotrwały efekt. Przynosi ulgę przy różnego rodzaju dolegliwościach układu ruchu.

Najlepiej zużyć przed końcem: data ważności podana na opakowaniu.

opakowanie: 200 ml

Przyspiesza procesy regeneracji tkanki łącznej.  Działa odprężające i relaksacyjne jako dodatek do kąpieli.

Sposób użycia: nanieść na miejsce problemowe 2 razy dziennie, pozostawiając do wchłonięcia. Fenomenalnie nadaje się do masażu rehabilitacyjnego. Używany przez wielu fizjoterapeutów i sportowców. 

Zastosowanie:

Do kąpieli: 50-100 ml na 100 l wody. Najlepsze efekty – seria 10 kąpieli w odstępach 2-3dni.

Masaż, wcieranie: cienką warstwę wcierać do momentu wchłonięcia, 2 razy dziennie przez 9 dni.

PRZECIWWSKAZANIA W stanie rozcieńczonym może lekko podrażniać śluzówkę oczu, w takim przypadku należy przemyć oczy zimna wodą.

Nie stosować na rany, otwarte żylaki, poparzenia. W przypadku indywidualnej nietolerancji, mogą pojawić się objawy alergii skórnej (zaczerwienienia, swędzenia, wysypka), które mijają po zaprzestaniu stosowania preparatu.

Importer:

Remedium Natura

Kod specjalny

Ostatnie recenzje

chat Komentarze (0)
Brak recenzji użytkowników.

Bisho-vit żel Połtawski

19,00 zł